Misafirhaneler

Güney Kampüs içerisinde yer alan Kennedy Lodge Misafirhanesi (Kennedy Lodge Guesthouse), misafirlerimize ortak banyolu, altısı çift kişilik oda, ikisi tek kişilik oda ve banyo içerisinde çift kişilik 1 adet suit oda olmak üzere dokuz oda ile hizmet vermektedir. Kennedy Lodge Misafirhanesi 2024 fiyatları ile üniversite çalışanlarımızın, akademisyenlerimizin, mezunlarımızın, mezun misafirlerimizin ve kamu çalışanlarının hizmetinde olmaya devam edecektir.

Ön rezervasyon için; rezervasyon numarasını arayarak müsaitlik sorguladıktan sonra aşağıda yer alan Rezervasyon Talep Formunu doldurup, mezun veya kamu kimlik kartınız ile birlikte bounmisafirhane@bogazici.edu.tr adresine mail gönderilmelidir.

REZERVASYON NO: 02123596547 (09:00-23:00 saatleri arasında rezervasyon yapılmaktadır.)

REZERVASYON MAİL:

KENNEDY LODGE MİSAFİRHANESİ bounmisafirhane@bogazici.edu.tr

ALICI ADI: BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SOSYAL TESİS İŞLETMESİ
AÇIKLAMA: Misafir AD SOYAD ve GİRİŞ TARİHİ

HALK BANKASI BEBEK ŞUBESİ

Kennedy Lodge Misafirhanesi IBAN:TR 97 0001 2009 1470 0004 0000 40

 

Misafirhanemiz ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için;

Misafirhaneler Müdürü: Funda KARADAĞ (funda.karadag@boun.edu.tr )

 

*REZERVASYONLAR İÇİN MİSAFİR KONAKLAMA FORMU DOLDURULMALIDIR. KAMU MENSUBU VEYA MEZUN OLUNDUĞUNA DAİR KİMLİK İBRAZ EDİLMELİDİR.

*HER BİR ODA REZERVASYONU İÇİN 1 GECELİK ODA ÜCRETİ PROVİZYON OLARAK ALINACAKTIR, AKSİ DURUMDA REZERVASYON KABUL EDİLMEYECEKTİR.

*MİSAFİRHANELERİMİZDEN ÇIKIŞLAR SAAT 11:00'DEN ÖNCE YAPILMAKTADIR. (SAAT  11:00'DEN ÖNCE  ÇIKIŞ YAPILMAYAN  ODALAR DİĞER MİSAFİRLERİMİZ İÇİN HAZIRLANACAĞINDAN DOLAYI BOŞALTILMAKTADIR.)

*MİSAFİRHANELERİMİZE GİRİŞLER SAAT 14:00'TEN SONRA YAPILMAKTADIR.

*Misafirhanelerimize 10 Yaş Altı Çocuk Kabul Edilmemektedir.